333 Ankara Etiket Baskı | Metal etiket, Leksan etiket

İletişim

333 Etiket olarak, Ankara’nın Yenimahalle ilçesindeki modern tesislerimizde, öncü teknolojilerle donatılmış bir üretim hattına sahibiz. İvedik O.S.B. Mahallesi’nde yer alan merkezimizde, uv baskı ve lazer markalama teknolojilerini kullanarak çeşitli etiket çözümleri sunuyoruz. Etiket ihtiyaçlarınıza yönelik yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmek için buradayız. Hemen iletişim kurun!

Size Özel Etiket Çözümleri İçin İletişime Geçin!

UV baskı ve lazer markalama teknolojileri ile etiket üretiminde öncü bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için buradayız. Uv baskı etiket ve lazer markalama etiket konularında uzman ekibimizle, projelerinizi en ince detayına kadar ele alıyor, kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutuyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Projeleriniz için en uygun çözümleri birlikte keşfetmek üzere ofisimizi ziyaret edebilir, teklif almak için telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Ayrıca soru, görüş ve önerileriniz için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Telefon Numarası

+90 532 736 41 33

+90 312 394 61 33

Adres

İvedik O.S.B. Mah. 1453. Cad, No. 8 Yenimahalle/ Ankara

Tüm Etiket İhtiyaçlarınız İçin Yanınızdayız

333 Etiket ailesi olarak, projelerinize değer katmak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. İster standart ister özel üretim, tüm etiket ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Bize ulaşın, birlikte harika işler başaralım. Ayrıca baskı işleriniz için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Scroll to Top