333 Ankara Etiket Baskı | Metal etiket, Leksan etiket

Kurumsal : 333 Etiket

Merhaba! 333 Etiket’in kurumsal sayfasına hoşgeldiniz. Üniversite yıllarında üç mühendislik öğrencisi olarak 333’ü hayal etmeye başladık. Elektronik devrelerden sıyrılıp yeni bir yolculuğa çıktık. Üstelik üç farklı zihin, bir arada, bir amaç için birleşti. Ancak isim bulma sürecimiz oldukça zorlu bir yolculuktu. Sayılar, matematik ve fizik dünyasının arasında, bize evrensel bir gülümseme hareketi olan “333”ü hatırlattı. Şunu anladık: Edebiyat da yapsak, romantik sözler de söylesek, içinde ya matematik oluyor ya da fizik.

Hikayenin Başlangıcı

İlk olarak profesyonel bir fotoğraf stüdyosu kurduk, başkentimizin en afili yerinde. İşlerimiz de yerinde… Ayrıca insanlar söz verilen tarihlerde hizmete ulaşıyor. Bu sayede bizim hakkımızda olumlu düşünceler sahipler. Tabeladaki “3” rakamlarını görenler samimi bir gülümsemeyle karşılaşıyor. Üstelik hizmet kalitemizle ayrı bir memnuniyet duyuyor. Bu olumlu geri bildirimler, bizi daha da motive ediyor ve işimizi daha iyi yapma yolunda bize ilham veriyor.

Sürecin Bizi Getirdiği Nokta

Süreç bizi reklam ve tabela imalatı yapmaya itti. Bu sayede 333 Etiket’i kurmaya bir adım daha yaklaştık. Ayrıca fotoğrafını çeken, web sitesini kuran bir firma olarak şimdi de imalat yapmak için kolları sıvadık. Makineler alarak hayalimize yatırım yaptık.

İlk olarak açık hava reklamcılığında rol oynamaya başladık. Tabela, totem, kutu harf, afiş baskı, araç giydirme konularında iş yapmaya başladık.

Elde Ettiğimiz Deneyimler ve Yeni Makineler

Reklam sektöründeki işlerimizde elde ettiğimiz tecrübe ile ahşaptan tabela, mermerden isimlik yapmaya başladık. Farkettik ki kimse “bu olmaz” demiyordu. Akabinde makine parkurumuzu genişleterek etiket imalatında; folyo, leksan, metal etiket ürünlerinin her nevisinin üretimine 333 Etiket çatısı altında başladık. Süreç bizi Anonim Şirket olmaya zorlamıştı. Darısı Holding olmakta…

Peki Neden 333?

Dünyada, İngilizce dünya dili kabul edilirken, Çince ile birlikte en yaygın konuşulan dildir. İnsanların kullandığı dil, kültür üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Örneğin, fotoğraflarda gülümseme, evrensel bir iletişim aracıdır ve “333” hareketiyle ifade edilmektedir. Biz, 333 Etiket olarak işlerimizle insanları mutlu etmeyi amaçlıyoruz. Şirketimizin adını 333 koymamızın sebebi, insanların bizimle tanışmadan önce ne yapacağımızı anlamalarını istememizdir. Ayrıca işlerimizle insanları gülümsetmeyi ve sözünde durmayı prensip edindik. Bu yüzden bizi 333 yapan değerlerimizdir. Buna ek olarak, fikirlerimizi geliştirmekten geri durmaz, değerlerimizden ödün vermeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak onların beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini sağlamak en önemli önceliğimizdir.

Kalite

İmalat süreçlerimizde en yüksek kalite standartlarını benimseyerek müşterilerimize güvenilir ve dayanıklı ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.

İnovasyon

Sürekli olarak yeni fikirler geliştiriyor ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

İş Ahlakı

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı dürüstlük, şeffaflık ve etik değerlere bağlı kalarak iş yapıyoruz.

Çözüm Ortakları, Kalite Arayışı

Piyasada çözüm ortakları bulmaya çalıştık ve bu iş için oldukça kafa yorduk. Ancak bizi en zorlayan süreç; üretim takibi ve istenilen kaliteyi tutturma konusu oldu. Ayrıca imalat yaptırıp ürün almak yerine bol bol bahane dinler olduk. Kalite hususunda, masada konuşulan kaliteli malzemelerin imalatta kullanılmadığı “Nasıl olsa müşteri anlamaz” diyerek, maliyet düşürme çabalarının olduğunu acı bir şekilde anladık. Bu nedenle biz, kurumsal kalitemizden şaşmamayı kendimize prensip edindik. Buna ek olarak, yaptığımız işlerin kaliteli olması adına özverili çalışmak için ant içtik.

Misyonumuz

333 Etiket olarak misyonumuz, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunarak onların beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktır. Ayrıca her müşterimizin benzersiz olduğuna inanıyor ve onların özel taleplerine uygun çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Üstelik işimizi tutkuyla yapıyor ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, 333 Etiket’i sektörde öncü bir marka haline getirerek, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır. Ayrıca sürekli gelişen teknolojiyi takip ediyor ve en son trendleri kullanarak müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin işlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yapmalarına yardımcı olacak çözümler üretmek için çaba gösteriyoruz.

Scroll to Top